Ставки футбол онлайн на високих коефіцієнтах з ГорилоюНебагато людей здатні грати на високих коефіцієнтах і дотримуватися досить агресивного спрямування гри на спортивних ставках. Однак, є такі гравці, які вважають, що подібна тактика з БК Gorilla на сайті https://gor1lla.online/stavki-futboll приносить кращі плоди, ніж гра на невеликих котируваннях.

Величезна частина новачків, можливо навіть і все, а також і просто гравців вважає, що якщо котирування більше двох або попросту кажучи, вважається великою, то у них немає шансів на перемогу. Вони мислять в певній формі та думають, що шанси невеликі і це означає, що перемогти в даному парі майже неможливо. Відразу варто зауважити, що коефіцієнт більше 2 в математичному вираженні у букмекерів означає, що ймовірність того, що дане парі пройде менше або дорівнює 50%. Однак вважати низькі коефіцієнти свідомо виграшними теж не вважається вірним. У спорті змагаються люди, вони ж грають в командах, де є безліч фізичних і психологічних факторів, а котирування просто аналіз тієї чи іншої контори. Звідси випливає, перший висновок, що завжди варто покладатися на свій аналіз, а не сліпо довіряти букмекерові. В рівній мірі що гравці, що букмекери часто помиляються, а аналіз може не відповідати реальному стану справ. Перші в силу своєї недосвідченості ставлять на фаворита і слідують тому напрямку, якому піднесла контора.

Однак все навпаки. Що високі, що низькі котирування вони будуть підводити, якщо підійти до аналізу гри не найретельнішим чином. Навіть якщо лідер зустрічається з командою займає місце в «підвалі» турнірної таблиці, а коефіцієнт становить 1,27, це не гарантує перемогу і пробивання фори.Багато новачків збирають експрес за рахунок дуже низьких коефіцієнтів, але, як правило, завжди знаходиться одна подія, зриває всі плани. Гравці знаходяться в омані контор. Знову ж коефіцієнт показує всього-то ймовірність, але ніяк не результат. Виходу в грі може бути три, а подія може трапитися, а може, й ні. Якщо не було б сенсацій, то і не було б парі і не було б букмекерських контор.

Новачків і більшість «попанов» переконати в ставках досить важко. Вони стають заручниками страху втратити гроші, тим самим не ризикуючи грати на великі коефіцієнти і замість одинарні з хорошим коефіцієнтом більше 2,4, вони ставлять експреси з дуже низькими значеннями контор. В такому випадку вигідно вибирати один матч і чекати проходу ставки, ніж чим вибирати десять подій зі свідомо явними фаворитами, але при цьому, не знаючи реального стану справ у лідерів всередині команди.

Чим раніше гравець зрозуміє, що покладатися сліпо на лідерів, а також вестися на котирування букмекерів, тим краще піде гра. Тільки власний аналіз може дати адекватну оцінку тих чи інших характеристик команд. Однак у більшості гравців це приходить тільки з гірким досвідом.

Також варто розглядати нестандартні варіанти ставок, на кшталт перший тайм – перемога в матчі. Якщо ж є бажання поставити експрес, то краще вибирати стандартні або звичайні коефіцієнти від 1,5 до 1,99. Однак не треба зовсім відмовлятися від «слона в будинку». Варто шукати «валуй» в лінійці контор, але при цьому, щоб було достатньо серйозне підстава для даної ставки. Реальні підстави, а не високий коефіцієнт.

Будь-які підстави, будь-яка манера гри може існувати, людина сама вирішує, як правильно поставити, але не варто сліпо вірити котируванням і не боятися великих коефіцієнтів, особливо тоді коли букмекер свідомо помиляється і не бачить реального стану справ. Від величини коефіцієнтів залежить успіх. Все залежить від адекватного аналізу, вибору, і звичайно везіння. Не дарма кажуть, що сміливість міста бере!Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*