Як гідно зустріти старість в Україні?Старість — це час, коли людина виходить на пенсію, щоб мати час на спілкування з близькими та віддатися цілком своїм улюбленим справам. На жаль, дуже часто цей період життя супроводжується такими проблемами літніх людей, як відчуття одинокості та печалі. Пансіонат “Родинна Турбота” — це саме те місце, де люди похилого віку зустрічають старість в компанії нових друзів і відчутті повної турботи. Наші клієнти та члени їх сімей відмічають високу якість догляду за літніми людьми, лагідність в спілкуванні та широкий асортимент розваг для кожного резидента пансіонату.

Переваги нашого пансіонату

Люди літнього віку можуть бути дуже вимогливими до умов проживання. Наші спеціалісти потурбувались, щоб оформлення кімнат, асортимент розваг та цілковита атмосфера пансіонату була приємна навіть для самого вимогливого резидента.

Загалом, ми пропонуємо такі особливості проживання в пансіонаті “Родинна Турбота”:

  • Дружній колектив та ввічливе спілкування з літніми людьми;
  • Комфортні умови проживання;
  • Регулярне та якісне харчування;
  • Індивідуальний підхід до людей;
  • Широкий асортимент розваг;
  • Медичне обслуговування;
  • Регулярний гігієнічний догляд;
  • Сприятливі умови для реабілітації після захворювань.

Наші спеціалісти мають неабиякий досвід в догляді за літніми людьми. Вони розуміють проблеми кожної людини, та розроблюють чіткий план для задоволення всіх потреб літньої людини.Ціни на проживання

Вартість проживання літньої людини в пансіонаті залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Який санітарно-гігієнічний догляд потребується? Як часто треба викликати лікаря і які медичні маніпуляції необхідні? Також має значення тип кімнати для пацієнта. Будинок для людей похилого віку в Чернігові пропонує не тільки найвищу якість проживання в стінах пансіонату, а й дружнє ставлення, любов та турботу, таку ж, як і вдома. Завдяки цьому ми завоювали довіру декілька сотень сімей по всій Україні. Крім цього, мі допомагаємо людині реабілітуватися після перенесених травм та хвороб, таких як інсульт. Комплекс необхідних процедур, добрий раціон, дієта та особливості розміщення пансіонату допомагають стати на ноги людині та продовжувати радіти життю.

Особливості проживання

Приватний пансіонат розташований в селі Брусилів на Чернігівщині. Це місце славиться чудовою екологією та мальовничими пейзажами. Літні люди не можуть проігнорувати красу природи та чудове повітря, віддалене від міських турбот.

Резиденти пансіонату мають змогу спілкуватися друг з другом, радіти настільним іграм, читанню книг, перегляду телевізору серед нових друзів. Наш медичний персонал забезпечує своєчасну медичну допомогу в необхідній ситуації, а інші працівники завжди можуть підтримати людину в поганому настрої.

Наш пансіонат допомагає гідно зустріти старість людині, заспокоїтися і віддатися улюбленим справам. Дружній колектив допоможе здихатися відчуття одинокості та печалі. Не дивлячись на це, люди похилого віку потребують спілкування з родичами. Не забувайте регулярно навідувати бабусь і дідусів в пансіонаті та будьте впевненими, що вони завжди будуть ради гостям. А ми забезпечуємо піклування о літніх людях!Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*