Ставки на футбол і можливість заробіткуНа сьогодні вигідні ставки на футбол – один з найпоширеніших типів парі. Вони приймаються в прематче і онлайн в лайв, а для зручності користувачів на сайті букмекера Gorilla проводяться трансляції матчів. Новачків цікавлять футбол ставки онлайн на матчі,  інформація про які публікується в різних джерелах. Вивчивши правила, багато хто з них регулярно отримує великі виграші. Треба враховувати банкролл, щоб не піти в мінус після заповнення пари бланків.

Новачкам система ставок не підходить. Краще почати з ординарієм, вибираючи в якості підсумку тільки один варіант. Наприклад, поставити на перемогу фаворита. Виграші будуть невеликими, але і ризику втрати грошей майже немає. Можна віддати перевагу зустрічі Прем’єр-Ліги, Кубок України, Росії, Англії, Лігу Європи, Лігу Чемпіонів УЄФА. Профі ставлять на дивізіони або чемпіонати, в яких розбираються краще за все. Щоб ставки на футбол спрацювали, треба знайомитися з прогнозами, правильно складати передматчевий аналіз і використовувати відповідні підсумки.

Секрети ставки на футбол і види результатів

Головні секрети ставки на футбол – не гнатися за завищеними кефамі, не сподіватися на малоймовірні події, а робити точне прогнозування. Згідно радам експертів, новачкам краще починати з основного результату, вказавши на нічию або перемогу одного з учасників. Не варто віддавати перевагу улюбленій команді – емоції не повинні переважувати реальні факти. Навіть на гру фаворита може негативно вплинути погане емоційний стан спортсменів, хвороба тренера або травми провідних футболістів.

Інші секрети стосуються типів парі. Наприклад, при подвійному шанс ризик програшу зводиться до мінімуму. Заповнюючи купон з комп’ютера або через телефон, Беттери можуть вказати будь-який з трьох підсумків:

  • непрограш першого учасника;
  • відсутність нічиєї;
  • непрограш другої команди!

У цьому випадку одночасно спрацьовують 2 з 3 можливих результатів, а й виплати при успішному прогнозі будуть мінімальними. Професіонали, які знають хакі для ставки на футбол, віддають перевагу більш ризиковані способи. Наприклад фору, за допомогою якої простіше врівноважити шанси двох учасників змагання, або тотал. Багато Беттери, які вивчили теорію, б’ються об заклад на результати однієї команди.

Ставки на футбол і коефіцієнти в БК GorillaУ ставках на футбол коефіцієнти залежать від реальних шансів конкретного учасника. БК G0rilla встановлює максимальні кефи на програш фаворита або виграш явного аутсайдера. Цей момент характерний і для прематча, і при виборі результатів онлайн в лайв. У режимі Live є тільки одна відмінність – при різкій зміні ситуації на полі букмекер не завжди встигає змінити показники. Профі встигають заповнити бланки на максимально вигідних для себе умовах.

Здійснюючи ставки на футбол онлайн, потрібно уважно спостерігати за ходом матчу. Не варто заповнювати картку в перші 15-20 хвилин поєдинку – за такий короткий відрізок часу правильні висновки можна зробити в рідкісних випадках. Ще важливий нюанс – в кінці матчу при повній передбачуваності результату букмекер перестає приймати парі в режимі Live.

Система ставки на футбол в букмекерській конторі Горила

Система ставки на футбол – найскладніший варіант, але з ними відмінно допоможуть програми для ставок, які суттєво полегшать розрахунки. На ній досвідчені клієнти букмекерської контори Горила заробляють найбільше. Вона являє собою комбінацію з експрес ставок на кілька випадків, які не взаємопов’язаних між собою. Найбільш популярна розмірність 2 з 3 – 3 підсумку і 2 події в кожному експресі. Таку систему ставок можна розглянути на прикладі:

  • П1 на перемогу Десни в матчах з Ворксла;
  • П1 на користь ФК Львів під час зустрічі з Зорею;
  • П2 в поєдинку Олімпік Донецьк і Чорноморець Одеса!

Суперечка вважається виграшним, якщо спрацює 2 варіанти з 3. Прибуток підсумовуються, а гроші перераховуються на призначений для користувача рахунок. Такий варіант вигідніший експресів, оскільки в останньому навіть один невірний прогноз веде до програшу.

Як робити ставки на футбол на сайті в інтернеті

Відповідь на питання, як робити ставки на спорт футбол, проста. Після реєстрації і поповнення рахунку потрібно перейти в розділ «Football» в лівому меню. Користувачі побачать розпис в прематче, з якої досить вибрати подія. Таблиця з показниками відображається в центрі дисплея після кліка на рядок з назвами команд. У її верхній частині відображається дата зустрічі та типи ставки на футбол – все ринки, фора, тотал, переможець, точний рахунок.

Після натискання на коефіцієнт в правій частині екрана відкривається купон для заповнення. У нього вноситься точна сума, а під нею беттори побачать розмір можливого виграшу при правильному прогнозуванні. Для підтвердження угоди залишається клікнути на «Поставити». Питання, як робити ставки на футбол, вирішено. Потрібно пам’ятати, що після укладення парі скасувати його неможливо.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*