Ставки на спорт Паріматч: види і особливостіБукмекерська контора Паріматч користується популярністю у багатьох гемблерів, беттори з усього світу роблять ставки на спорт і інші заходи. Вона давно зарекомендувала себе як відповідальна, багатофункціональна, універсальна компанія, функціонує понад 20 років, щодня десятки тисяч чоловік беруть участь в парі. Мережа Parimatch ані дня не стоїть на місці: вона постійно видозмінюється, покращує рівень послуг, що надаються, гарантує виплати за результатами виграшів користувачів. Клієнти можуть розраховувати на повну конфіденційність своїх даних. Після створення облікового запису кожен відвідувач може розраховувати на укладення парі в різних видах спорту: футболі, баскетболі, волейболі, інших.

Для беттерів надається цілодобова технічна підтримка, прийнятні показники (коефіцієнти) ставок на спорт, різні події, популярні ігри. Паріматч піклується про своїх клієнтів, створив зрозумілий в навігаційному плані сайт, розібратися в якому зможе навіть новачок, не тільки досвідчений гемблери. Для відвідувачів доступні мобільна версія Парі Матч, додатки для гаджетів за адресою https://www.parimatch.com/mobile/, функціональність яких ідентична офіційній версії. Для здійснення ставки на спорт в букмекерській конторі Паріматч користувачеві не обов’язково перебувати вдома біля комп’ютера, досить зайти за допомогою будь-якого запропонованого вище варіанту.

Букмекерська контора Parimatch: види ставок на спорт

Розрізняють такі види ставок на спорт (виходячи з кількості подій):

 • одинарні (прогноз здійснюється на єдине подія);
 • експрес (на два і більше результатів);
 • системні (на консолідацію декількох експресів);
 • тотал (ставки за індивідуальними групами подій: кількість забитих голів, штрафних м’ячів)!

Експрес і системні ставки на здійснюють в межах одного заходу, охоплюють кілька взаємопов’язаних. Виграш розраховується виходячи з досконалого парі. Простими словами, все вираховується завдяки певним множників – коефіцієнтам, які встановлюються букмекерською конторою Parimatch. Експрес передбачає множення показників в разі виграшу. Для прорахунку свого призу необхідно скласти виграшні експреси.

При бажанні вигравати гроші користувачеві потрібно вибрати лінію. Розрізняються вони за максимальною ставкою на спорт, множників:

 • основна (встановлена ​​ігровим холдингом);
 • експрес-плюс (максимальна, не повинна перевищувати певне число)!

Лінія в експрес-плюсі ​​повинна бути не менше 3-х подій, головне достоїнство такої ставки – високі множники.

Ставки на футбол Паріматч

Футбольні ігри – найпопулярніші, затребувані події в житті будь-якого беттора. Хоча вони в більшості своїй носять сезонний характер, найчастіше ставки на футбол займають лідируючі позиції в рейтингу. Ставки на спорт в режимі онлайн збільшуються постійно, залучаючи велику кількість користувачів. У конторі парі здійснюються згідно з правилами, які затверджені, прописані адміністрацією Паріматч. Всі дії, які здійснюються користувачами при здійсненні парі, регламентуються корпоративною етикою, користуються повною конфіденційністю. Брати участь в укладанні ставок на спорт можуть особи, які досягли дієздатного віку, що мають створену індивідуальну обліковий запис на офіційному сайті.Ставки на футбол – ласий шматочок для бетторов. Саме цей вид спорту охоплює лідируючі позиції серед розмаїття видів спорту (їх близько 30), дозволяє здійснювати парі в режимі онлайн, робити ставки на спорт, отримувати пристойні виграші.

Основні пріоритети ставок на футбол:

 • високі коефіцієнти;
 • різноманітний асортимент розрахунків;
 • реальна можливість точного передбачення результатів подій!

Завдяки системному аналізу, прогнозами, наглядом за іграми команд, окремих гравців можна скласти певну стратегію, отримувати пристойні грошові винагороди.

Доступні типи парі на футбол:

 • на чисту перемогу однієї чи іншої з команд;
 • різноманітні коефіцієнти фор, тоталов;
 • за найкращими забитим м’ячам, по штрафним;
 • на подвійний результат;
 • на результат матчу!

Основні правила по видам спорту є пріоритетними. Це варто враховувати при підрахунку фор, тоталов, інші коефіцієнтів. Важливо враховувати прогнози досвідчених користувачів.

Алгоритми виведення грошових коштів з Паріматч

Укласти суперечка на дзеркалі Паріматч для досвідчених гемблерів не складе особливих труднощів. Необхідно створити обліковий запис перед початком, вибрати вид спорту, лінії, суми. Попередньо потрібно поповнити баланс. При виграші користувачеві необхідно відкрити розділ Введення / Висновок, підібрати методи виведення грошових коштів – вказується платіжна система, за допомогою якої поповнювався баланс.

Поради для початківців бетторов Parimatch

Новачкам необхідно ретельно ознайомитися в меню Parimatch, зрозуміти, як відбуваються суперечки, виводяться грошові кошти. При виникненні додатковий питань варто звернутися в інформаційний центр для вирішення труднощів. Початківцю беттору варто попередньо розробити індивідуальну стратегію, яка будуватиметься на аналізі, спостереженні за командами, окремими гравцями. Для новачків важливо зрозуміти, наскільки важливі для виграшу:

 • вивчення динамічних змін параметрів футбольних, баскетбольних ігор;
 • оцінка виграшу перед початком матчів;
 • грамотно розроблена стратегія;
 • розумно підібраний підхід в оцінці подій і прогнозування!

На початку шляху може здатися, що все складно, не виходить, важко дається. Необхідно пробувати знову, кожного разу доводячи, що можливість розібратися дається реальні шанси для отримання грошових коштів.

Букмекерська контора надає реальні способи для виграшів, ставить хороші показники, коефіцієнти. Вона гарантує надійність, підтримку кожному беттору в режимі реального часу 24/7, безпеку, надання технічної підтримки в разі виникнення труднощів.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*