Переваги і відмінності захисних масок “3М”Забезпечення захисного бар’єру органів дихальних шляхів – головна задача під час роботи з токсичними матеріалами. Під час зварювальних робіт, на виробництві нафтохімічного призначення або при фарбуванні необхідно обов’язково носити спеціальні засоби захисту організму. ТМ «3М» давно приступила до розробки в області ЗІЗ і щороку фінансує модифікацію використовуваних моделей. А ознайомитися з асортиментом, представленим в Україні, можна за посиланням https://www.systopt.com.ua/prodcut-category/zasobi_himichnogo_zahistu/zahist_organiv_dihannya/maski_3m/ в каталозі компанії “Система Оптимум”.

Види захисних масок

Вагомою відмінністю є верхня частина маски: напівмаски надають захист не тільки для органів дихальних шляхів, а й оберігають оболонку очей. Типи моделей поділяються на «розбірні» і «нерозбірні». Нерозбірні є найбільш доступними і не припускають ремонту набору елементів. Перший тип масок менш бюджетний для придбання, але знімні деталі підлягають заміні після використання.

переваги и отличия защитных масок 3М

Особливості масок різних типів

М № 6200 –напівмаска, що не підлягає розбиранню. Її фільтр подвійної дії надає більш низький опір дихальному процесу і більш зручний для очей. Лицьова частина маски важить 82 грами.М № 7502 –напівмаска, що підлягає розбиранню. Підкладка на силіконовій основі допомагає уникнути натирання і не завдає негативного впливу на чутливу шкіру. Зносостійкість і міцність цієї напівмаски на вищому рівні. Середній термін використання – 3-5 років. Комплект елементів підлягає заміні після використання.

М № 6800 – маска повного виду. Легкість і збалансованість чаші з внутрішнім силіконом дає комфортні відчуття при роботі на тривалий час. Вага – 400 грамів. Позитивні критерії маски: мінімальний опір дихальному процесу через наявних двох фільтрів, масштабна видимість, високий опір до пошкоджень і впливів. Однак цей вид маски значно дорожче, ніж інші.

Вибір фільтра

Для всіх моделей «3М» призначений стаціонарний вхід, де надалі використовуються різні фільтри різноманітної захисної дії. Наприклад, 3М № 6051 досить бюджетний варіант, який забезпечує запобігання впливу компонентів розчинників і фарб.

Щоб захиститися від частинок запиленого походження особливо великого розміру, на поверхню фільтра необхідна установка додаткового фільтра. Він візуально виглядає, як тканинний матеріал.

Де застосовуються такі маски

Якщо фільтр підлягає заміні, це дозволяє застосовувати маски при виконанні різних операцій, наприклад, при шліфуванні поверхні або в якості захисту від випаровувань кислоти. Наприклад, М № 6059 забезпечить безпеку при фарбуванні і допоможе вберегти від пошкоджень сірководнем, аміаком і хлором. 3М № 6051 поряд зі звичайною напівмаскою № 6200 можуть дати лише незначний ступінь захисту і використовуються лише один раз.

При фарбуванні потрібні напівмаски, в комплект яких входять окуляри і додаткові фільтри 3М № 6055.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*