Найзручніші ставки на спортБукмекерська контора є одним з лідерів на пострадянському просторі з прийому ставок на спорт. Стиль сайту витриманий в певній колірній гамі, тому відразу пізнаваний і приємний візуально. Зайшовши на головну сторінку за адресою https://aparimatch.com/, можна переглянути останні новини, побачити, які в даний момент пропонуються акції і бонуси, а також зареєструвати свій аккаунт. Розробники компанії безперервно працюють над тим, щоб створити зручний і оптимально інформативний інтерфейс головної сторінки, і не тільки професійний беттер, але і простий відвідувач міг швидко зорієнтуватися і знайти всю необхідну інформацію про ставки на спорт.

Розділи меню: швидка навігація для ставок на спорт

Білий фон сторінки передбачає кращу читабельність і зорове сприйняття, тому про це написано багато позитивних відгуків з боку користувачів. Підказки та чітко розділені підпункти дають можливість будь-якому гравцеві відчувати себе комфортно, перебуваючи на сайті. І незважаючи на це, команда програмістів постійно вдосконалює його зовнішнє оформлення, беручи до уваги побажання відвідувачів сайту.

Головна сторінка умовно розділена на три частини, кожна інформує гравця і дає можливість швидко визначитися з потрібною категорією:

 • ліва частина дозволяє вибрати вид спорту;
 • вгорі відображаються останні новини для Беттери;
 • середня колонка показує лайв матчі;
 • зліва можна знайти купон для Парі Матч ставок на спорт, кнопку реєстрації та телефони служби підтримки!

Оформлена таким чином сторінка відображає всі головні пункти для швидкого доступу до потрібної інформації. У 2018 році сайт зазнав глобальні зміни, він став ще більш інтуїтивно зрозумілий, але якщо користувачеві зручний інтерфейс в минулій версії, на нього легко перейти, натиснувши відповідну кнопку вгорі.

Для чого потрібна реєстрація

Перш за все, реєстрація необхідна для повноцінного доступу до всіх опцій сайту. Щоб створити свій аккаунт, знадобиться кілька хвилин часу і достовірні дані. Відвідувачу обов’язково повинно виповнитися 18 років (в деяких країнах існують вимоги щодо 21 рік). Після заповнення анкети і підтвердження за номером телефону або електронній пошті у беттера з’являється свій особистий кабінет, в якому відображається вся інформація:

 • стан рахунку;
 • обрана валюта;
 • доступні бонуси і акційні пропозиції (їх також можна дізнатися з листів в email);
 • результати парі;
 • історії платежів і виведення коштів!

Тільки зареєстрований гравець зможе вивести виграш на свій баланс, тому слід вказувати тільки свою особисту інформацію, щоб уникнути непорозумінь. Після активації облікового запису користувач може виробляти Парі-Матч ставки на спорт, вибравши будь-який вид матчів в live режимі, або зробити прогноз на майбутній турнір.Parimatch дзеркала для обходу блокування

У деяких країнах гравець може зіткнутися з проблемою доступу до сайту, щоб зареєструватися або зробити свій прогноз на будь-яку подію в світі спорту, політики і так далі. Для того щоб не втратити можливість додаткового заробітку в ставках на футбол або іншому виді спорту, слід скористатися актуальною Parimatch дзеркалом. Запасний домен переведе беттера на офіційну сторінку, і він без перешкод зможе користуватися ресурсом. Згодом посилання блокуються, але розробники стежать за тим, щоб дзеркала завжди оновлювалися. Їх можна відшукати на форумах, головній сторінці сайту або отримати на електронну пошту, підписавшись на розсилку. Крім цього, є кілька інших, не менш ефективних методів:

 • установка на пристрій VPN сервісу;
 • завантаження браузера з вбудованим плагіном;
 • пошук розширень для обходу блокування!

Будь-який з цих варіантів працює, але в букмекерська контора Парі Матч все ж рекомендує користуватися дзеркалом, щоб убезпечити свій аккаунт і гроші на ньому. За відгуками професійних Беттери, альтернативний домен нітрохи не відрізняється від оригіналу, в ньому повністю зберігається інтерфейс головної сторінки, доступні всі пункти меню, можна поповнити баланс або вивести виграш.

Як визначати стратегії для вірного прогнозу на Паріматч

Кожен вид спорту вимагає ретельного вивчення і аналізу, це стосується як початківців користувачів, так і більш досвідчених гравців. Бажано стежити за останніми новинами. Якщо це ставки на футбол – подивитися нові трансфери, як команда відіграла минулий сезон. У тенісі обов’язково уточнити яке покриття корту, хто лідирує в турнірній таблиці. Також в інтернеті пропонуються найрізноманітніші методики від різних фахівців, але робити прогнози за порадами невідомих людей не рекомендується, можна злити депозит і нічого не виграти. Гравцеві, щоб правильно зробити Паріматч ставку на спорт, слід придивитися до коефіцієнтів, найчастіше вони відображають реальну ситуацію, хоча деякі Беттери можуть ставити інтуїтивно, покладаючись на удачу.

Найпоширенішими є ставки на футбол (особливо в період Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Чемпіонату Світу), такі зустрічі проходять щодня і приносять чималий прибуток клієнтам БК. Але також ставки на інший вид спорту в букмекерській конторі можуть порадувати, якщо підійти до справи виважено і раціонально.

Правила Parimatch: за що можуть заблокувати аккаунт

Букмекерська контора завжди лояльно ставиться до своїх користувачам, але зустрічаються випадки недобросовісних Parimatch ставок на спорт. Порушенням правил вважається мультіаккаунтов, ставки на футбол або інші види спорту від другої особи, що є членом команди якого клубу в цьому змаганні. Також вказівку недостовірних особистих даних може послужити причиною довічного бану, а для гравця – втратою власних коштів. Онлайн ставки на спорт є найазартнішими серед беттерів, компанія поважає кожного свого гравця, але не допускає порушення хоча б одного з правил, з якими можна ознайомитися на головній сторінці, вибравши відповідний пункт. Нехай спортивні події приносять тільки прибуток і задоволення від проведеного на сторінці часу.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*