Як захистити обличчя від засмаги: все, що потрібно знати про сонцеЛіто – час відпочинку, пляжу, теплих хвиль і жаркого сонця. Про гарний, рівному засмагу мріють багато. Але також всі сьогодні знають про те, що сонячні промені небезпечні. Тому і постає питання – як захистити обличчя від засмаги і шкідливого впливу ультрафіолету? У цій статті ми поговоримо саме про це.

Чому небезпечно загоряти

До і після особи
Найважче захворювання, яке може виникнути при надмірному впливі сонця, – це злоякісні пухлини шкірних покривів. Зокрема, меланома. Рак шкіри швидко розвивається, дає метастази і в великій кількості випадків призводить до смертельного результату.

Відомо ще таке явище, як фотостаріння шкіри. Вона втрачає еластичність, стає грубою, покривається зморшками. У підсумку втрачає свою красу і швидко старіє. Особливо небезпечно сонце людям зі світлою шкірою і волоссям.

Захищаємося від засмаги

Шкіра обличчя – сама відкрита частина нашого тіла. Тому на захист її потрібно акцентувати увагу в найперші сонячні дні.

Самі поширений засіб для захисту особи від сонця – спеціальні креми. Вони відрізняються наявністю в них трьох видів інгредієнтів сонцезахисного дії:

  1. Хімічні. Це фільтри, які проникають глибоко в епідерміс і поглинають сонячне випромінювання. Такий крем наноситься за півгодини до виходу на вулицю. Працює він 2 години, після чого його необхідно нанести знову. Їх недолік в тому, що при тривалому використанні відбувається вивільнення вільних радикалів, руйнування шкірного бар’єру.
  2. Фізичні. Чи не проникають в епідерміс, відображають сонячні промені за принципом екрану. Працювати починають з моменту нанесення. Їх недолік – підсушує ефект і біляві сліди, що викликає дискомфорт.
  3. Антиоксиданти. Це вітаміни Е, С, екстракти рослин, натуральні масла, часто використовувані в комплексі. Абсолютно безпечні, знижують ризик появи сонячних опіків, пігментації, сприяють відновленню шкіри після перебування на сонці. Їх недолік – відносно занижена ефективність в порівнянні з хімічними та фізичними засобами.

Останнім часом все частіше можна зустріти крему комбінованої рецептури з фільтрів двох видів. ККД їх значно вище.Тепер вам зрозумілий принцип дії різних сонцезахисних кремів. Розповімо про правила їх використання.

Ексклюзивне відео! Захист від засмаги народними засобами

Як користуватися сонцезахисними засобами

На тюбику із засобом, призначеним для захисту від сонця, завжди позначена абревіатура SPF з цифровим значенням від 2 до 50. Вона позначає, у скільки разів ви можете збільшити час перебування на сонці, уникнувши небезпечного сонячного опіку. Вибір SPF фактора залежить від того, в яких умовах засіб буде використовуватися.

  1. Засмага на обличчі    Якщо ви плануєте пляжний або проведення часу на відкритому повітрі, доцільно вибрати фільтр SPF 40-50. Не забувайте регулярно оновлювати шар крему на вашій шкірі, навіть якщо на ньому зазначено «водостійкий».
  2. Якщо це літні будні, які ви проводите в місті, перебуваючи більшу частину часу в офісі, досить скористатися фільтром SPF 15-20.
  3. У похмурі, прохолодні дні варто зупинити свій вибір на тональному або зволожуючий крем, декоративної косметики з SPF 10-20.

Також обов’язково враховується тип шкіри. Чим вона блідіше, ніжніше і тонше, тим вище значення SPF має бути у вашого сонцезахисного засобу. Ну і, звичайно ж, воно повинно підходити саме вам.

Корисний рецепт! Засмага без шкоди

Цікаво, а як захищалися від сонця наші бабусі? Вони використовували різні маски з підручних засобів, наносячи їх на шкіру за півгодини до виходу з дому. Найвідоміші з них: збитий жовток курячого яйця, огірок, кисломолочні продукти. Обов’язково спробуйте їх, шкоди вони не принесуть, а от ефект може вас здивувати.

Засмага без шкоди

Дбайте про вашу шкіру, оберігайте її від згубного сонця, засмагати в міру. Тоді ви надовго збережете її молодість, красу і здоров’я.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*