«Життєвий» питання – через скільки проходить герпес?У вас коли-небудь вискакувала застуда на губах? А, може, ви періодично страждаєте від рецидивів генітального герпесу? Або оперізуючий лишай, який і того більше мучить людини. Тому при зіткненні з тією або іншою формою інфекції, хворого турбує цілком резонне питання, через скільки проходить герпес? Відповідь на нього залежить від багатьох факторів, тому відразу сказати конкретний проміжок часу практично неможливо.

Види герпесвірусної інфекції

Здорова шкіра губ
Зазвичай під словом «герпес» люди мають на увазі невеликі водянисті висипання в області губ або інших частин обличчя. Насправді ж, є кілька видів герпесвірусної інфекції і кожен з них викликає абсолютно різні захворювання. Те, скільки триває герпес, також залежить від типу вірусу.

  • I тип – «болячки» на губах і носі під час застуди або після переохолодження
  • ІІ тип – генітальний герпес
  • ІІІ тип – оперізувальний лишай і вітрянка
  • IV тип – інфекційний мононуклеоз
  • V тип – цитомегаловірус
  •  VIІ тип – системні захворювання після пересадки внутрішніх органів
  • VIII тип – саркома Капоші

Найбільш поширеними є віруси першого і другого типу, які так часто турбують нас з вами. Хоч хвороби і не уявляють особливої ​​небезпеки, але приємного в них мало, тому часом питання, за скільки днів проходить герпес, наприклад, на губах, буває мало не життєво важливим.

Тільки уявіть, що у вас завтра відповідальна презентація на роботі або через два дні весілля!

Чоловіки простіше ставляться до проблеми, а ось для дівчат і жінок це схоже на справжню катастрофу. Починаються переживання і випробування всіляких способів лікування, що не завжди буває корисно, особливо негативні емоції.

Як підвищити імунітет. Лимон і овочі. Пам’ятка!

Як підвищити імунітет«Застуда» на губах

Отже, почнемо з найбільш волнуемой теми – скільки днів проходить герпес на обличчі. Зустрічається він тут найчастіше, особливо на губах. Відбувається це зазвичай в осінньо-зимовий період, коли поширені простудні захворювання. Вони то і послаблюють імунітет, і живе в організмі вірус відразу дає про себе знати.

Також герпес може виникнути при сильних переживаннях. Як би там не було, виглядає він непривабливо, болить, пече, свербить. У такі моменти здається, що всі навколишні тільки на нього і дивляться.

Те, скільки лікується герпес, безпосередньо залежить від ваших дій і того, наскільки вони своєчасні. Якщо ви почнете вживати заходів щодо його усунення, як тільки відчуєте перші симптоми, ще до того, як з’являться водянисті пухирці, то з більшою часткою ймовірності, болячка далі не розвинеться.

Для цієї мети використовуйте якесь припікаючу засіб, наприклад, зеленку, спирт і будь-які спиртові настоянки, зубну пасту, а найкраще противірусний крем. Кремів і мазей є досить і всі вони ефективні. Вибір зазвичай залежить від цінової категорії. Найбільш старим і перевіреним засобом є Ацикловір.А ось якщо ви не встигли і бульбашки вже з’явилися, то тут вже нічого не поробиш. Доведеться з лікуванням почекати як мінімум 4-6 днів. За тиждень зазвичай все сліди від висипань проходять. В цей же період можете спробувати приховати їх за допомогою спеціального антігерпесная пластиру.

Якщо болячка на губах не проходить протягом 10-15 днів, це привід звернутися до лікаря, так як подібне свідчить про серйозні порушення всередині організму.

генітальний герпес

опухла губа
Скільки часу проходить герпес, який оселився на статевих органах? Трохи довше, ніж застуда на губах. Для нього характерні ті ж симптоми і прояви, що при висипаннях на обличчі, тільки площа ураження трохи більше.

Інкубаційний період другого типу герпесу триває 1-26 діб. На початковому етапі хвороба характеризується легким палінням в тому місці, де незабаром з’явиться висип. Так само, як і в попередньому випадку, якщо почати лікування в цей період, то можна скоротити терміни одужання.

Призначати препарати повинен тільки лікар, так як тут вам знадобиться прийом антивірусних таблеток, мазей і, можливо, імуномодуляторів. Якщо у вас хронічна форма хвороби, тоді час від часу без прояву будь-яких симптомів, проходити курс профілактичного лікування.

Рідко кому вдається почати приймати препарати в перші години після початку гострого запального процесу. Зазвичай це відбувається вже на стадії висипки. Скільки днів заживає герпес в такому випадку? Близько 14, іноді менше, якщо з імунітетом хворого все в порядку.

оперізуючий лишай

Оперізуючий лишай – важка форма герпесу, яка розвивається при сильних порушеннях імунітету. Найчастіше хвороба з’являється у літніх. Вона супроводжується болісними болями і великими ураженнями шкірного покриву.

Знову-таки, то, через скільки проходить герпес висипав на тілі, залежить від коректності лікування і захисних функцій організму. Чим швидше почати приймати противірусні препарати, тим швидше пройде хвороба, а ризик ускладнень будемо мінімальним.

Зазвичай шкірні висипання зберігаються на тілі до місяця. Спочатку вони водянисті, потім пухирці лопаються і утворюють ранки, які на завершальному етапі засихають і поступово гояться. Однак на цьому оперізуючий герпес не закінчується. Ще деякий час після зникнення слідів висипу у хворого зберігаються досить сильні болі на цих ділянках шкіри.

Так як довго проходить герпес на тілі в разі недостатньої опірності організму, то для лікування хвороби лікарі поряд з противірусними засобами призначають інтерферон та інші імуностимулюючі препарати.

Відео. Герпес – Школа доктора Комаровського

Як бачите, велику роль в процесі одужання і позбавлення від неприємних симптомів грає ваша уважність і швидкість. У тих випадках, коли довго не проходить герпес навіть під час лікування або ж рецидиви з’являються частіше, ніж хотілося б, необхідно обов’язково проконсультуватися з імунологом.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*