Огляд букмекерської компанії Favorit SportБукмекер Фаворит Спорт представляє собою беттінговую компанію, засновану в 1999 р Контора Favorit Sport є одним з найбільших постачальників букмекерських послуг українським беттерам. Компанія давно пропонує свої послуги, але була офіційно зареєстрована для здійснення онлайн-ставок в Україні лише в квітні 2014 року. Контора Спорт Фаворит вийшла на ринок відразу після отримання відповідної ліцензії. Ця дата офіційно вважається роком заснування, тому ставки на спорт Фаворит є аболютно легальними та захищеними законом. Це одна з перших БК, яка не приховує свою діяльність від регулюючих органів України.

Крім онлайн-версії у вигляді сайту Фаворит кому юа, букмекер має мережу з тисячі наземних пунктів прийому ставок. Вони розташовані по всій території України, завдяки чому гравці можуть битися об заклад практично в будь-якому місті країни.

Зверніть увагу, що в Фаворит Спорт ставки онлайн можна робити тільки українськими гривнями. Це підтверджує, що компанія орієнтована виключно на український ринок і не сильно зацікавлена ​​в Беттери з інших держав світу.

Ліцензії і питання легальності БК Фаворит Спорт

Фаворит Спорт – компанія, законно надає свої послуги в усьому світі, оскільки володіє ліцензією Кюрасао. Даний документ дозволяє букмекерові вести гральний бізнес повністю легально, а регулювання контори здійснюється відповідними органами. Однак для законодавства України це не важливо.

Якщо букмекерська контора Фаворит хоче надавати свої послуги на території України, то ліцензії Кюрасао буде мало. Питання легальності BK Favorit вирішила інакше: компанія зареєструвалася не в якості букмекерської компанії, а як Тото, тобто лотерея. Такий спосіб легалізації діяльності спричинив за собою для Фаворит Спорт його результати будуть відповідати очікуванням адміністрації БК.

Букмекерові вдалося узаконити ставки на футбол, Фаворит при цьому навіть не приховує наявність послуг в сфері гемблинга і не веде тіньовий бізнес. З юридичної точки зору Фаворит Спорт кому юа – лотерея, або навіть повноцінний Фаворит ТОТО. І це при тому, що гравці можуть вільно укладати парі з правилами букмекерських компаній. Таким чином Беттери з України можуть вільно робити ставки в наземних пунктах прийому ставок, не побоюючись проблем з законом.

Що пропонує беттерам букмекерська компанія

Фаворит – букмекерська контора, яка дуже відповідально підійшла до гемблерской складової своєї діяльності. На вибір клієнтів компанії представлено значну кількість змагань в безлічі спортивних дисциплін: спортивних подій, турнірів і чемпіонатів.Варіанти ставок дуже різноманітні, також як і коефіцієнти на більшу частину представлених подій в світі спорту. Події що розраховуються моментально, за що відповідає високотехнологічна автоматизована система. На сайті Фаворит результати матчів також відображаються відразу – після закінчення події.

У БК Фаворит лайв категорія представлена ​​великою кількістю різних спортивних матчів, середня кількість яких становить близько 150 штук на кожен день. На окрему увагу заслуговує велика база статистики по найбільш популярним серед Беттери видам подій в світі спорту.

Доступні мови і версії офіційного сайту

Якщо ви хочете розміщувати ставки на спорт, Фаворит пропонує велику кількість спортивних подій, але це не поширюється на мови оригінального інтернет-порталу. Інтернет-портал Favorit com ua представлений в двох версіях: російською чи українською мовою. Однак в розділі “Новини” все публікуються статті виключно російською мовою.

Що стосується служби підтримки, то оператори букмекерської компанії Фаворит кому відповідають на:

  • російською;
  • українською;
  • та англійською мовами.

У офіційного інтернет-порталу БК Фаворит досить багатий функціонал, що одночасно є як перевагою, так і недоліком.

З одного боку, у беттерів не виникає проблем з укладанням парі або вивченням деталей в доступних спортивних подіях. А з іншого – в БК Фаворит повна версія сайту часто працює із затримками. Особливо це стосується слабких технічних характеристик ПК або ноутбуків, а також гравців з повільною швидкістю інтернет-з’єднання.

Повна і мобільна версія БК Favorit

Фаворит Спорт – букмекерська контора в Україні, яка піклується про якість наданих клієнтам послуг. В першу чергу це стосується інтернет-порталу БК. Він представлений в двох версіях:

  • Повна. Нічим не обмежена версія сайту. Тут доступні всі функції і можливості, в тому числі додаткові. Вимагає для завантаження певної швидкості інтернет-з’єднання, в іншому випадку деякі продукти букмекера можуть працювати з затримками. Особливо це стосується моментів, коли розміщуються ставки: Фаворит може оновлювати live-події із затримками аж до 10 секунд, що в деяких випадках є досить серйозним недоліком.
  • Мобільна. Друга версія офіційного сайту Фаворит Спорт в Україні розроблена для мобільних девайсів. Володіє спрощеним функціоналом, а інтерфейс і основні категорії БК розподілені по меню в різних частинах сайту.

Деякі гравці вважають, що для Фаворит Спорт повна версія сайту є більш кращою, проте це не так. Версія для мобільних пристроїв не поступається по функціоналу основний, а в разі повільного інтернет-з’єднання – більш пріоритетна для деяких Беттери.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*