Книги, що допоможуть прислухатися до себеВсе швидше й швидше біжить життя, все важче встигнути за всім, що відбувається навколо. Така динаміка часто буває джерелом стресу та питань: навіщо я поспішаю? Що мені потрібно від життя? Невже я не маю право на помилку та відпочинок? Про те, як вчасно зупинитись і не загубити себе в божевільному вирі сучасності, і будемо вести мову.

Книги, що допоможуть знайти гармонію. Серед книг, які допоможуть віднайти внутрішню гармонію, виокремлюється праця з промовистою назвою – «Мистецтво спокою пригоди на шляху в нікуди» Айєра Піко. Це саме про те, що рух немає сенсу, якщо не обрамляти його спокоєм. Адже в бездумному бігові вперед людина втрачає глибину та час на обміркування. Потрібно навчитися концентруватися на головному і не занурюватися у хвилі хаосу та метушні. Як це зробити у світі, що не зупиняється? Про це вам із величезним задоволенням розповість Айєр Піко.

Найкращі книги з психосоматики. А якщо вам здається, що прийшов час змінюватися і робити перші кроки до своїх мрій, то рекомендуємо вам одну з найвіртуозніших книг для саморозвитку від відомого бізнес-експерта Маршалла Ґолдсміта – «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути». Автор веде мову про те, як легко навіяти сучасній людині бажання чогось, чого вона насправді не хоче. Увесь світ навколо нас – це простір спокуси. Як перемкнутися від пасивної спокуси на активну дію, перетворивши її на звичку? Читайте поради від одного з найкращих коучів США.«Мистецтво жити» Андре Моруа – це ще одна з надихаючих книг, які допоможуть зрозуміти, де згубилася гармонія та як її шукати. Ця літературно-філософська розвідка складається з таких розділів, як мистецтво думати і кохати, працювати і керувати, і навіть старіти. Це міркування письменника про життя та місце людини під сонцем, про те, як наша думка впливає на якість життя. Як жити гідно і в своє задоволення? Знайдіть відповіді разом з французом Андре Моруа.

Є поруч з нами маленькі пухнасті істоти, фотографії яких збирають величезну кількість вподобайок, незважаючи ні на що. Коти іноді вражають нас своїми дивними та нелогічними діями, своєю відвертою наглістю та безсумнівною харизмою. Стефан Ґарньє пильнував за своїм домашнім улюбленцем багато років і зрештою написав чудову книгу «Думай і дій як кіт». Він виокремив 40 характерних котячих рис, які могли б статися в нагоді і людині. Це одна з тих книг про спокій, які так затишно читаються перед сном. Читайте і насолоджуйтесь, адже нам є чому повчитись в наших маленьких братів!

А наостанок звернімося до далекої Японії з їхньою незвичайною культурою та філософією. «Ікігаї. Японські секрети довгого і щасливого життя» Ектора Гарсія та Франсеска Міральєса – це подорож до острова Окінави, де живе найбільша кількість довгожителів у світі. Як же їм це вдається? Японці вважають, що у кожної людини є свій ікігаї – сенс існування. Знайти його означає відімкнути двері до щастя, спокою та внутрішньої рівноваги. У цій праці автори відкриють секрет цього пошуку. Японці розкажуть, як знаходять свій ікігаї. А що буде далі – залежить вже лише від вас.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*