Як засмагати по Голтісу, або Метод суперкомпенсаціїЗасмага на сонці
Кому не хочеться отримати красивий і рівний загар? Але той, хто хоч раз спробував його дістати, знає, як це непросто. Те шкіра зовсім не хоче темніти, то, навпаки, згоряє на сонці в перший же день відпустки, і весь інший час ви з’являєтеся на пляжі в білому одязі і крислатому капелюсі. Засмага по Голтісу обіцяє уникнути всіх цих неприємностей. Ви ще не знаєте, що це таке? Тоді уважніше читайте нашу нову статтю!

Що таке суперкомпенсация

Це поняття прекрасно відомо людям, які займаються професійним спортом. Виявляється, що в якийсь момент під впливом навантажень наші клітини починають потребувати термінового відпочинку. Якщо їм його дати вчасно, то до повного відновлення їх потенціал значно зростає. Приблизно на 20-30%.

Це означає, що при правильному підході людина здатна стимулювати роботу свого організму, і цьому процесу практично немає меж. Саме таким чином люди домагаються в спорті небувалих висот. Завдяки суперкомпенсации можна наростити м’язи, схуднути, повправлятися в бігу, стрибках, плаванні, поліпшити пам’ять і навіть засмагнути.

Для останнього існує розроблена схема, якої потрібно чітко слідувати і якщо не полінуватися дотримуватися всіх розпоряджень, то засмагнути за допомогою методу Голтиса можна всього за один день. Як це відбувається?

Клітини шкіри містять меланін, який надає нам бронзовий відтінок. За певну кількість часу, проведена під сонцем, він витрачається. Так, якщо ви останній раз загоряли минулого літа, то весь меланін у вас зникає за 1,5 хвилини.

Далі шкіра тільки обгорає, але якщо сховатися в тінь, то клітини почнуть відновлювати потрібну кількість меланіну. Після короткого відпочинку знову виходьте на сонце, і засмагати певний час, за яке меланін встигає витратитися. За його закінчення відправляєтеся відпочивати в тінь.

Ексклюзивне відео! Захист від засмаги народними засобами

Особливості засмаги за методом Голтиса

Схема, яку вам необхідно дотримуватися, досить проста, головне – запастися витримкою. Однак є кілька порад, які допоможуть вам поліпшити результат і при цьому не нашкодити собі.  • Строго не рекомендується загоряти в період найбільшої активності сонця. Якщо ви хочете випробувати всю схему за один день, то у вас навряд чи це вийде, так як бажано пропустити 2-3 години в період з 12 до 3 дня.
  • Якщо ви зазвичай проживаєте в районах з помірною сонячною активністю і вирішили застосувати метод, поїхавши на узбережжі, де сонце пече нещадно, то ви ризикуєте обгоріти навіть при строгому дотриманні правил методу. Найкраще застосовуйте його виключно в ранкові години. Це сповільнить процес, але ви збережете свою шкіру.
  • Купатися можна або в повній тіні, або швидко сполосніть і ховайтеся відпочивати в тінь на належну кількість часу. Не забувайте, що вода відбиває сонячне світло, і ви можете порушити всю схему.
  • При потребі користуйтеся сонцезахисними кремами.

алгоритм засмаги

До і після засмаги
Таблиця засмаги по Голтісу виглядає наступним чином. Вона складається з дванадцяти кроків, які можна виконати як за один день, що дуже не рекомендується, так і розтягнути їх на тиждень. За кожен крок вам потрібно підставити сонця спину, живіт і боки на вказане в таблиці час. Для того щоб нічого не переплутати, доведеться включити таймер.

З кожним кроком час перебування на сонці збільшується, так само як і відпочинок в тіні. Порушувати правила не можна, інакше у вас нічого не вийде. Більш того, ви можете обгоріти.

Якщо ви робите перерву в дві години і більше, тоді вам потрібно відновлювати своє перебування під сонячними променями з двох кроків назад. Наприклад, ви зупинилися на шостому кроці, і пішли відпочити в обідню пору, тоді ввечері вам потрібно почати загоряти з четвертого кроку.

Наше відео! посилення засмаги

Корисний рецепт! Кефір для правильного загару

Кефір для правильного загару

Розтягуйте дванадцять кроків так, як вам зручно, і не забувайте після перерв повертатися на два кроки назад. Метод Голтиса дозволяє засмагнути швидко і якщо все дотримуватися правильно, то ви не обгорите. Не забудьте на час перебування на пляжі запастися водою, щоб потім у разі чого не порушувати схему, якщо вам захотілося пити.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*