Дешево і корисно – як поєднати?Продовжую писати пости про здорове харчування. Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки коштує вболівати в нашій країні? По-моєму, дорого. Звичайно, все залежить від виду захворювання, але навіть звичайний грип вимагає купу ліків, які з кожним днем ​​все дорожчають. Плюс в пресі постійно з’являються повідомлення про змову виробників ліків, які прагнуть угробити ваше здоров’я і імунітет своїми товарами і посадити всіх на фармацевтичну голку. Набагато вигідніше не хворіти. Думаю, це розуміють всі. Висновок з попереднього абзацу – «Купуючи здорові продукти і харчуючись нормальною їжею, ви економите». Ви менше хворієте, а значить купуєте менше ліків. Заощаджені гроші можна вкласти в своє здоров’я – купити велотренажер або скакалку (вибір залежить від того, скільки ви зекономили :)). Це краще, ніж сподіватися на нашу медицину. А для того щоб купувати здорову їжу і при цьому економити, пропоную вам ряд порад:  • Вчіться готувати. Рада не дуже оригінальний і досить простий, але ж в житті все просто. Легко зібратися і сходити в ресторан, але коштує це набагато дорожче, ніж самим приготувати що-небудь будинку. Навіть фастфуди, які дешевше ресторанів, обійдуться вам дорожче, ніж домашнє харчування. Можете порахувати на калькуляторі. А якщо у вас є діти, то навіть без калькулятора відчуєте різницю 🙂
  • Складайте список продуктів перед походом в магазин. Досить сісти і скласти план харчування на тиждень вперед. В результаті похід в магазин пройде набагато продуктивніше, та й зайвого ви не купите.
  • Якщо це можливо, купуйте продукти харчування оптом. Наприклад, крупи дешевше купувати мішками. М’ясо при покупці великими шматками теж віддають за меншою ціною. Єдина проблема – повинна бути можливість зберігати ці продукти протягом довгого часу: для м’яса – великий морозильник, для круп – хороша суха комора.
  • Купуйте на ринку. Дуже часто на ринку продукти продаються набагато дешевше, ніж в магазинах і супермаркетах. Плюс до цього, вони ще й свіжіші – на ринку складніше хитрувати з несвіжими продуктами. Наприклад, можна знайти молоко, яке ще недавно було в корові, а не на молокозаводі.
  • Ходіть в магазин тільки будучи ситими. Інакше голод змусить вас купити більше продуктів, ніж потрібно. Розум поступиться – ви просто не зможете опиратися бажанню взяти те, що захочуть ваші очі.
  • Не варто купувати продукти в нарізці. Вони дорожчі і менш корисні. Це ж нескладно – взяти ніж і нарізати хліб або рибу. Тому краще зробити це самим – лінуватися шкідливо.
  • Купуйте цілі, свіжі продукти замість напівфабрикатів. Не варто обманюватися красивою етикеткою або цікавою рекламою продукту. Якби це було вигідно вам, а не продавцю, то так не рекламувався б. Пам’ятайте – ніхто не буде працювати в збиток собі.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*