Засіб Банеоцин при герпесіГерпес – це захворювання вірусне, що вражає клітину людини, з характерним висипанням вогнищевих бульбашок на шкірі і слизових. Якщо неприємні прояви турбують не частіше 1 разу на 2-3 місяці, і лише на губах, значить, немає приводу для хвилювання. І тим більше, якщо у вас під рукою є засіб Банеоцин, яке є незамінним помічником при герпесі.

Все про Банеоцин

Банеоцин від герпесу
Зазвичай, хвороба ніяк не проявляє себе, але «сидить» всередині, поки у людини щось не ослабить імунітет: перегрів або переохолодження організму, вагітність або стрес, велике споживання алкоголю, різні інфекційні захворювання. Якщо рецидиви турбують більше 5 раз на рік, виразки виникають на губах, інших частинах тіла, і причому великі, потрібно обов’язково здати аналіз на імунітет.

За інструкцією Банеоцин призначають для лікування і профілактики шкірних захворювань і різноманітних інфекцій шкіри, а також при опіках і різних ранах. Його ви можете зустріти в аптеках у вигляді гелю або порошку: перше – в тубах по 20 г, а порошок – в дозах об’ємом 6 і 10 м І те, і інше – для вашого ж комфорту. Головними складовими лікарського засобу є неоміцин сульфат і бацитрацин.

Засіб накладається на уражені ділянки шкіри або слизової тонким шаром 3 рази в день: вранці, вдень і ввечері протягом тижня. Зверху накладається марлева серветка, фіксується пластиром. Таку марлеву пов’язку можна знімати вже через годину. Не рекомендується одночасне прийняття його з іншими антибіотиками і анальгетиками. При повторному лікуванні дозування слід знизити в два рази.

Поради

Банеоцин при герпесі на губах краще брати у вигляді порошку. Ви присипаєте виразки вранці, вдень і ввечері, (небажано попадання на нього слини) і ви своїми очима бачите процес загоєння. Якщо препаратом лікувати герпес у дітей, то слід заздалегідь порадитися з лікарем, також, як і при вагітності.Запалення на губах
Щоб уникнути простудних висипань на інших ділянках шкіри і убезпечити себе від потрапляння бактерій в організм, варто дотримуватися нижченаведені правила:

  1. Обов’язково миття рук до і після нанесення засобу.
  2. Для використання засобу радимо надягати стерильні рукавички або гумовий напальчник.
  3. Не чіпайте вміст запалень перед використанням мазі або порошку: чи не видавлюйте рідину з бульбашок і не видаляйте сухі «корочки» самостійно.

загальні відгуки

За відгуками препарат «Банеоцин» добре переноситься. Іноді можуть спостерігатися побічні алергічні реакції на шкірі у вигляді неприємних висипань, свербіння, місцями – сухості і почервоніння. Побічних ефектів мінімум (ознайомитися з ними рекомендуємо в «Інструкції по застосуванню»). Засіб сприяє ефективному загоєнню, тим більше має варіації: мазь і порошок.

Як підвищити імунітет. Горіхи, курага, мед. Пам’ятка!

Як підвищити імунітет

Цікавий факт

Фахівці клініки Mayо штату Міннесота, однією з найбільших в світі, досвідченим шляхом довели: якщо в організм людини щодня надходить близько 1,3 г лізину, рецидиви герпесу скорочуються в рази. Щоб наситити організм «противірусними» речовинами, їжте сир і інші різні молочні продукти, а також рибу, м’ясо, яйця.

Також вживайте бобові, авокадо, курагу, крупи. При цьому скоротіть споживання шоколаду і продуктів з пшеничного борошна. Пам’ятайте, що дієта «Антігерпес» обов’язково містить багато вітамінів, серед яких А, С, Е і цинк.

Відео. Герпес: розповідає лікар!

Сотні і тисячі покупців дають свої позитивні відгуки по впливу препарату Банеоцин від герпесу. Тим більше його ціна цілком прийнятна – 300 – 400 рублів в аптеках. Самі переконалися в його результативності – радимо і вам! А краще просто бережіть себе і своє здоров’я! «Здоровому – все ЗДОРОВО!», – правильно говориться в одній з наймудріших прислів’їв.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*