Вибираємо кращу електричну тертку для будинкуВибираємо кращу електричну тертку для будинку

У приготуванні їжі найчастіше більшу частину часу займає не сам процес готування, а етап підготовки всіх продуктів і заготовок, адже всі компоненти потрібно або вимити, або почистити, або нарізати. З метою економії часу господині використовують кухонне обладнання з функціями подрібнення. Існують і побутові електротеркі, з якими процес нарізки та подрібнення продуктів стає дуже швидким. Щоб отримати максимум користі від пристрою, важливо правильно його вибрати – цього питання і присвячена ця стаття.

Чим хороша професійна електротерка?

Елетротеркі спочатку використовувалися тільки на професійних кухнях, так як це значно полегшувало працю кухаря – наприклад, для дерунів вже не потрібно витрачати час і натирати картоплю вручну, потрібно всього лише запустити машину і заготовки швидко приготуються. Робоча камера у таких пристроїв найчастіше має циліндричну форму, і при попаданні в цей барабан з ножами і ріжучими пластинами, продукти подрібнюються.Купуючи прилад для будинку, варто все-таки звернути увагу на професійні моделі. Справа в тому, що вони мають більші можливості, ніж прості побутові варіанти. Так, хороша овочерізка працює дуже швидко, може обробляти не тільки тверді, але і м’які продукти (наприклад, підійде і для кабачків, і для вареної моркви), легко розбираються для миття і оснащені кількома швидкостями. Єдиний мінус – більш значні розміри і вартість вище, ніж у простих моделей, однак з таким приладом приготування почне займати набагато менше часу.

Як вибрати електричну тертку

При виборі приладу необхідно звернути увагу на ряд важливих специфічних і загальних параметрів, які значно полегшать вибір:

  1. якість нарізки – одержувані шматочки повинні мати однакові розміри і форму, при нарізанні продукти не повинні розвалюватися, а відходи, що залишаються в блоці прийому продуктів, повинні бути мінімальні;
  2. Матеріал корпуса;
  3. потужність і споживання електроенергії;
  4. можливість легко розбирати пристрій, щоб мити його. У деяких моделях дозволяється навіть використання посудомийної машини для чищення деталей;
  5. час безперервної роботи – багато недорогі моделі здатні працювати тільки короткий час, після чого їм потрібно дати відпочинок;
  6. наявність можливості зафіксувати кнопку включення. При присутності тільки імпульсного режиму прилад буде працювати тільки тоді, коли затиснута кнопка, так що палець може втомлюватися;
  7. кількість насадок і їх можливості. Деякі дуже дрібні терки можуть перетворити м’які продукти мало не в пюре, що іноді виявляється корисним, наприклад для подальшого приготування яблучного соку.

Огляд виробників побутових електротерок

Електротеркі не можна назвати самим популярних кухонним обладнанням, однак у багатьох ситуаціях вони просто незамінні, тому і мають своїх шанувальників. Виробництвом такого типу кухонних пристроїв займається чимало компаній, тому пропонуємо познайомитися з найбільш популярними і доступними за вартістю моделями.

Moulinex Fresh Express Cube для овочів


Мультірезка від Мулинекс – це п’ять функцій, які дозволяють подрібнити продукти усіма доступними способами. У числі насадок велика і дрібна терки, шинкування, насадка для кубиків і соломки. Кожен з них має свій колір, що не тільки красиво виглядає, але і дозволяє швидко орієнтуватися в процесі приготування. Всі леза дуже гострі, що дозволяє успішно справлятися не тільки з твердими овочами і фруктами, а й з м’якими і делікатними, тобто Вам вдасться з однаковим успіхом використовувати терку і для картоплі, і для плавленого сиру. Пристрій невелике за розмірами, а всі комплектуючі насадки зручно складаються в прозорий контейнер. Сам корпус виготовлений з сірого пластика, працює мультірезка в двох швидкісних режимах.

Мультірезка Philips (Філіпс)

подрібнювач для овочів Філіпс
Пристрій дозволяє не просто натирати продукти на тертці, а й при необхідності шинкувати їх, різати акуратними скибочками і соломкою. Самі ріжучі елементи виготовлені з нержавіючої сталі і мають тривалий термін корисної служби. Завдяки мотору в 200 Ватт процес нарізки стає дуже швидким. Корпус створений таким чином, що під вихідний отвір можна підставити тарілку або миску і в неї будуть потрапляти вже нарізані продукти. Камера подачі досить широка, так що більшість продуктів навіть не доведеться попередньо розділяти на більш дрібні частини. Швидкість роботи одна. У корпусі є спеціальний відсік для шнура, так що прилад для нарізки можна компактно скласти при необхідності.Електрична овочерізка «Тру-тру»

електричний прилад для нарізки овочів Тру-тру
Дана овочерізка відрізняється від інших неймовірно маленькими розмірами (важить вона всього півтора кілограма), але це не відбивається на її функціональності. Прилад оснащений трьома типами терок різного розміру і двома насадками для створення скибочок різної ширини. Корпус сконструйований таким чином, що ймовірність пошкодити пальці мінімальна. У комплекті також йде проштовхувач для продуктів і підставка для п’яти насадок. Самі насадки мають різний колір, що дозволяє легко орієнтуватися них. Велика швидкість прокрутки дозволяє однаково якісно нарізати і натирати як тверді, так і м’які продукти. Цей варіант прекрасно підійде для тих, для кого основною проблемою є нестача місця на кухні.

Електрошінковка-терка Белвар

Електрошінковка-терка Белвар
Серія побутових терок-шинковок ЕТБ створена спеціально для спрощення і прискорення процесу приготування їжі. Пристрої дозволяють шинкувати овочі та фрукти (дрібно, середньо і крупно), здійснювати нарізку капусти різними розмірами шматочків, натирати картопля для дерунів або брусками для фрі, а одна модель (ЕТБ-2М) навіть оснащена насадкою маслоробках для створення домашнього масла з вершків.

Пристрій досить потужне, його продуктивність, наприклад, в натирання картоплі – 40 кілограм на годину. Працює прилад по повторно-короткочасного принципом – чергується чверть години роботи і півгодини відпочинку. Маса пристрою – близько 6 кг. Насадки дискові, виготовлені з нержавіючої сталі і їх дуже просто мити.

Подрібнювач Kitfort (Кітфорт)


Електрична терка представлена ​​в трьох варіантах кольору – червона, блакитна і зелена. Вона досить компактна, має насадки барабанного типу, які при роботі захищені прозорим пластиковим обмежувачем. У комплекті йдуть кілька варіантів насадок: велика і дрібна терки, груба і дрібна шинкування, а також проштовхувач для продуктів, що мінімізує ризики під час роботи. Самі ножі виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує їх тривалу службу.

Зручність моделі ще і в тому, що кнопку, яка запускає дію механізму, не обов’язково весь час утримувати пальцем – її можна просто зафіксувати, що є далеко не у всіх приладів такого типу. Терка легко розбирається, а значить, і мити її буде просто.

Овочерізка «Катюша»

Овочерізка Bradex Катюша
Овочерізка від Брадекс має дуже зручну конструкцію. Так, під вихідним отвором розташований прозорий закритий блок для збору нарізаних продуктів, який легко відкривається і відділяється при необхідності витягти його вміст. У комплекті представлено кілька варіантів терок і шинковок, так що продукти можна буде нарізати і слайсами, і соломкою, і просто дрібно натирати.

Корпус виконаний з білого і прозорого пластика, легко розбирається і миється. Виробник не рекомендує використовувати пристрій для дуже м’яких продуктів (наприклад, варена морква), а в інших ситуаціях він виявиться відмінним помічником.

Відео: яку овощерезку вибрати – недорогу або дорожче?

В даному відео протестовано три моделі овочерізок в різних цінових категоріях. Крім самої тест-нарізки, також детально розглянута комплектація і процес розбирання корпуси для миття.

Відгуки

Олег: У нас була терка від Bosch. Дуже хороша штука, взагалі не доводилося користуватися ручної теркою.

Зоя: У мене є, але я не користуюся – по всяких дрібниць використовувати, а потім мити довго, легше звичайну тертку взяти.

Христина: Тру-тру – дуже корисна річ в господарстві! До квітів насадок звикла відразу, так що весь час знаю, яку діставати!

Марина: Терка від Мулинекс – справжнє диво! Я тепер салати взагалі руками не ріжу, все в кубики перетворюю з цією машиною.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*