Ставки на доту 2 онлайнСтавки на доту сьогодні неймовірно популярні, адже це найвідоміша гра в жанрі MOBA. Завдяки бурхливому розвитку кіберспорту, з’являється можливість не просто насолоджуватися самим процесом, а й непогано заробляти в букмекерській конторі, роблячи ставки на dota. У грі Dota 2 надзвичайно прості правила. На карті зустрічається дві команди, в кожній з яких по п’ять гравців. Перемога дістається тій команді, яка знищить базу противника. При цьому безпосередньо ставки на доту можуть бути не тільки лише на переможця тієї чи іншої карти, але і на багато інших прогнози.

Ставки на доту грошима – різновиди підсумків

Ставки на доту грошима можна здійснювати в багатьох букмекерських конторах. Відмінні умови пропонує БК Gor1lla Компанія пропонує не тільки вражаючі коефіцієнти, а й надзвичайно широку розпис. Ось найвідоміші з них:

  • знищення першого Роша;
  • перша кров;
  • 10 вбивств;
  • рампага;
  • і багато іншого!

У Dota 2 присутній спеціальний бот у вигляді Роша. За його вбивство одного з гравців дістається артефакт, що дає додаткове життя. Як ставити ставки на доту в цьому випадку? Потрібно вгадати час, за яке буде убитий цей бос. Особливу увагу слід звертати на склади команд. Якщо в них присутні Урса або Троль, тоді є висока ймовірність того, що Рошан буде убитий досить рано. При цьому коефіцієнт на цю подію зазвичай вражаючий.

Перша кров – в цьому випадку розуміється момент, хто з команд першої вб’є супротивника на карті. А ось рампага має на увазі собою знищення всієї команди противника одним гравців протягом декількох секунд. Таке спостерігається далеко не в кожній карті, тому і коефіцієнт буде досить високим.

Ставки на доту речами – альтернативний варіант

У букмекерській компанії Gor1lla є можливість робити ставки на доту речами (скінами). При виконанні певних місій в грі користувачі можуть виграти цікаві предмети, які підходять для певних героїв. Це може бути зброя, броня, незвичайні ефекти і навіть глузування. Крім того, все це можна придбати. Надалі беттори можуть виробляти ставки на доту 2 речами, виграючи при цьому реальні грошові кошти.Укладаючи парі на Dota 2 скінами, користувачі отримують масу незаперечних переваг. В першу чергу, прогнози здійснюються не на реальні гроші, тому максимум загубляться предмети. Крім того, в цьому випадку вдасться краще зрозуміти, як влаштований беттинг в світі кіберспорту. Нерідко в якості призів розігруються унікальні предмети, що мають серйозну цінність. Безпосередньо перед тим, як зробити ставки на доту скінами, гравці можуть побачити цілі. Якщо ж поставлений опонентом «шмаття» не підходить, тоді можна перейти до інших подій.

Безпосередньо самі ставки на доту 2 скінами за своєю різноманітністю не відрізняються від парі з реальними грошима. Допускаються всі ті ж події, куди входить переможець карти або турніру, кількість вбивств за раунд, тривалість гри, кількість поставлених Варда і багато іншого.

Ставки на доту і КС відмінно підходять тим людям, які і самі небайдужі до кіберспорту. Якщо людина новачок, то йому буде досить складно розібратися у всіх нюансах. Тобто, такі слова, як Рошан, вардінг або саппорт будуть для нього невідомі, в результаті чого і зробити вірний прогноз буде проблематично. Але витративши всього пару годин на вивчення світу Dota 2, з’явиться шанс вигравати солідні гроші і відмінні предмети, адже тут спостерігаються серйозні коефіцієнти на різні випадки. Як ставити ставки на доту 2? Цей процес аналогічний ставками на реальні види спорту. Єдиний нюанс – це безліч унікальних результатів. Щорічно проходить велика кількість турнірів, включаючи відомий Major, де призовий фонд досягає десятки мільйонів доларів.

Прогнози в Доту 2 на битви 1 на 1

Популярними останнім часом стали битви 1 на 1, де бере участь всього лише по одному гравцеві від кожної команди. На цих боях також можна пристойно заробити, збільшивши депозит за рахунок точного прогнозу можливого результату. Роблячи ставки на гравців Доту 2, слід врахувати кілька відмінних рис. Раунди проходять швидше, так що є шанс заробити за лічені хвилини. Виграючи на виборі точного рахунку, можна моментально збільшити баланс. Ставки на реальні гроші Доту 2 можуть стабільно приносити фінансовий дохід, головне – ретельно проаналізувати поточну лінію. Різноманітність результатів від букмекерської контори Горила дає можливість підібрати підходящий варіант. Розміщуючи на Dota 2 ставки на гроші в битвах 1 на 1, ймовірність отримання виграшу значно зростає. Полягає парі на одного гравця, не беручи до уваги зіграність і поточну форму цілої команди, що істотно спрощує завдання. Це швидкий спосіб отримання прибутку, з яким можна стабільно заробляти в інтернеті.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*