Кредит Groshik: відомості про МФО та умови позикиЧим примітні МФО? Тим, що в них можна взяти позику буквально за 10 – 15 хвилин. І не потрібно збирати тонни довідок, брати виписку з роботи, виділяти цілий день на похід в банк. Все в рази простіше: достатньо подати заявку, надати мінімум документів (як правило, тільки паспорт і ідентифікаційний код) та чекати рішення. Причому, ймовірність отримання позитивної відповіді – вкрай висока. Якщо в банках узгоджують всього 35 – 50% заявок на виплату кредиту, то в МФО – близько 95%. Компанія Groshik Україна якраз до таких і належить. На яких умовах Грошик онлайн кредит видають позики?

Базові відомості про Грошик

Компанія заснована в 2014 році. Повна юридична назва – «Фінансова Компанія Горизонт» (розрахунковий рахунок обслуговується банком Укрсиббанк). Свідоцтво на ведення фінансової діяльності організація Грошик Україна отримала в серпні 2014 року, але саме інтернет-позиками зайнялася тільки в 2017 році (до цього моменту використовувалися регіональні представництва). Центральний офіс компанії розташований в Києві, але там не ведеться прийом клієнтів (все обслуговування проводиться в дистанційному режимі).Відсоткова ставка в Грошик Україна

В Україні зараз функціонує дуже велика кількість мікрофінансових організацій. Висока конкуренція якраз і стимулює постійне зниження пропонованих процентних ставок (тобто клієнтам пропонуються більш вигідні умови співпраці). Дана МФО – не виняток, зараз можна взяти в Groshik кредит під 1,7% в день (а це трохи нижче середнього значення, якщо порівнювати умови з іншими подібними компаніями).

Але для постійних клієнтів в Грошик застосовується так звана «динамічна» кредитна ставка. Якщо користувач активно використовує сервіс, але при цьому не допускає прострочень і завжди своєчасно закриває заборгованість, то для нього будуть запропоновані більш вигідні умови. Це так звана «програма лояльності», по якій можна отримати знижку і в 40% від стандартної ставки.

Хто може оформити в Грошик кредит онлайн

На офіційному сайті зазначено, що клієнтами можуть стати ті, хто відповідає таким вимогам:

  • громадянство – українське;
  • вік – 18 років або більше (без верхньої межі);
  • документи – паспорт (у формі книжки або ID-карти, ідентифікаційний код);
  • банківська карта – видана тільки українським банком (валюта повинна бути відповідною – гривні).

Чи може оформити в Groshik кредит онлайн студент або пенсіонер? Така можливість теж є. Причому, відомості про свою фінансову спроможність надавати не потрібно. В цьому плані тут все набагато простіше, ніж в банках.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*