Знеболюючі засоби при оперізуючий герпесОперізуючий герпес (або лишай) – важке захворювання. Для нього характерні змієподібні висипання прозорих бульбашок з рідиною, які розташовуються у напрямку нерва. Ті, кому доводилося їм хворіти, не з чуток знають про те, що висип супроводжується сильним, часом просто пекельної болем, яка зберігається і після того, як видимі ознаки зникають. З цієї причини важливу роль займають знеболюючі при оперізуючий герпес. Без них людина не здатна вести нормальний спосіб життя.

Трохи про хворобу

Лікування запалення на шкірі
Чи знаєте ви про те, що таке оперізуючий герпес? За характером висипань він похід на звичайну «застуду» на губах, ось тільки проявляється він в основному десь на тулуб. Викликається хвороба дією вірусу Зостера (третього типу герпесу), первинне зараження яким відбувається в основному в дитинстві. Тоді інфекція провокує розвиток вітряної віспи, або, як її називають в народі, вітрянки.

Вітрянка проходить швидко і без наслідків, а вірус зберігається в організмі. Його звідти вже нічим не виженеш. При сильному зниженні імунітету настає рецидив. У більшості випадків оперізувальний лишай страждають літні, але іноді хвороба виникає також у молоді. Однак це вкрай рідкісне явище.

Висипання проходять досить швидко, за 1,5-2 тижні, але під час них і після спостерігаються сильні болі, так як вірусна інфекція вражає нерви і активно там розмножується. Біль при цьому настільки інтенсивна, що людина в остаточному підсумку не може ні спати, ні працювати, ні вести звичний йому спосіб життя. Він ніби стає «паралізованим», тому знеболюючі препарати при оперізуючий герпес стають для нього справжнім порятунком.

Як лікувати оперізуючий лишай. Пам’ятка!

Як лікувати оперізуючий лишайЯк зняти біль

Терпіти біль при оперізуючий лишай не рекомендується, так як це загрожує розвитком постійного больового синдрому. Та й відчуття настільки сильні, що це практично неможливо. Приймати препарати проти болю потрібно протягом всієї хвороби. Існує кілька їх видів:  • нестероїдні протизапальні засоби;
  • трициклічніантидепресанти;
  • протисудомні;
  • препарати новокаїну;
  • електростимуляція уражених нервів;
  • наркотичні засоби;
  • препарати, в яких діючою речовиною виступає капсаціін (екстракт гострого перцю).

Найперші кошти застосовують на початку захворювання. Найбільш популярними і ефективними вважаються німесудід, ібупрофен, аспірин, кеторолак, дескетопрофен. Дані лікарські засоби випускаються в різних формах, що для усунення больового синдрому не грає великої ролі. Іноді разом з прийомом таблеток всередину може знадобитися застосування мазі з капсацііном або гелю з лідокаїном.

оперізуючий лишай
Якщо подібне лікування не допомагає, необхідно більш сильне знеболення при оперізуючий герпес, яке досягається застосуванням наркотичних анальгетиків, антидепресантів або протисудомних препаратів. Все це серйозні кошти, якими не можна лікуватися самостійно. Виписувати їх повинен тільки лікар.

Якщо ж гострий період захворювання пройшов, а біль залишився, то її прибирають за допомогою стимуляцію нерва, нестероїдні протизапальні або протисудомні засоби, антидепресанти і препарати з вмістом новокаїну. Наркотичні препарати в цей період не використовуються.

Альтернативним методом зняття болю вважається голкотерапія по ходу нерва. Вона допомагає усунути у людей больовий синдром, який зберігався у них місяцями і навіть роками.

Відео. Вітрянка і герпес Зостер

Болезаспокійливих засобів в аптеках більш ніж достатньо. Однак ви повинні розуміти, що при оперізуючий лишай біль має невралгічних походження, і якщо її не лікувати або лікувати неправильно, то можна дістати серйозне ускладнення. До речі, велику роль в процесі відновлення грає своєчасне лікування. Якщо його почати, як тільки хвороба дала про себе знати, то біль і висип пройдуть швидше. Для цього необхідно відразу звернутися до лікаря, але ні в якому разі не займатися самолікуванням.Залиште перший коментар

Відповісти

Your email address will not be published.


*